Ne mazāk jautri kā visas iepriekšējās noritēja arī filmēšana upju – ezeru sērijai: aizraujošs divu dienu laivu brauciens ar dažādas pakāpes jautrībām Vidzemes apkaimē pirmsjāņu laikā.

photo


Rāpošana pa kritalām, kniepadatas lieluma ķērpju medības uz simtgadīgu ozolu stumbriem, savvaļas zirgu izlaišana un citiem notikumiem bagātas dienas, kad filmējām „Pieci stāsti par dabu” mežu filmu.

photo


Dabas filmu purvu daļas filmēšana – migla, skati no dzērvju lidojuma un sentimentāla vakara izskaņa nepārredzamos kūdras laukos. Kā vienmēr – jautrības un piedzīvojumu piepildītas divas dienas.

photo


Šoreiz viss sākās citādi, jo izbraukšana notika no rīta. smuks rīts un smieklīgais Ēriks sēžam ielas malā ar mazo balto spilventiņu, pukstēdams par kavēšanos. ļoti mierīgs ceļš līdz vietai X kaut kur pie Jūrmalciema. Pilna atpūtas vieta ar bērneļiem, kuriem skolotāja ko stāsta par Pūsēnu kalnu, tie tik spiedz un daudzās - katastrofāls bardaks. Brīdī, kad Dainis grasās pārvilkt bikses visu to bērneļu vidū, kāds izsaka piezīmi, ka Dainis jau nu noteikti nebūs populārākais grupiņu vadītājs.

photo


Aizaizvakardiena jauka, kad Ieva man atbrauca pakaļ ar busu un mēs Rimčikā sapirkāmies baisi daudz pārtikas. Siguldas Globusā vesels bars cilvēku tā brangi noēdās gandrīz tikai par 9 Ls, jo kases tantes smagi sajauca ciparus. Žēl, ka Kaspars attapās. Brauciens vakarā uz Barkavu arī izvērtās jauks, jo brīdī, kad Raunā tika izkrauts bērns, sākās tāda kā dažādu fluīdu ietekmēta jautrība, ko vēl veicināja lauku ceļu bedrainības līmenis.

photo